Konferencijos – tai bene geriausias būdas pasidalinti naujai įgyta patirtimi, žiniomis su didele grupe žmonių ar darbuotojų. Naują informaciją lengviau įsisavinti tuomet, kai konferencija vyksta sklandžiai ir be pašalinių trukdžių.

Tikėtina, Jums pažįstama situacija, kai norint pradėti savo pranešimą, neįsijungia projektorius ar nepavyksta pademonstruoti pranešimo skaidrių. 

Norint išvengti šių nesklandumų, mes siūlome konferencijų techninio aptarnavimo paslaugas. Prieš konferenciją pasirūpinsime, kad visos skaidrės įsijungtų ir veiktų konferencijos metu. Taip pat siūlome konferencijos įgarsinimą, apšvietimą bei tiesioginio transliavimo paslaugą. 

Visada siūlome rinktis įgarsinimo paslaugas, nes aiškiai girdimas pranešėjas, perduoda daug daugiau naudingos informacijos klausytojui, o puikiai veikianti techninė įranga leidžia pranešėjui susikoncentruoti į pranešimą ir klausytojus.

Renkantis filmavimo ar tiesioginio transliavimo paslaugą, kuri leis Jums pasiekti viso pasaulio klausytojus, verta pasirinkti tinkamą apšvietimo įrangą. Pasirūpinsime ne tik priekiniu apšvietimu pranešėjui, bet ir foniniu apšvietimu, kuris suteikia konferencijos vietai tinkamą atmosferą bei atlieka dekoratyvią funkciją.

Tikimės susitikti Jūsų konferencijoje, o jei turite klausimų – susisiekime!