Tiesioginės transliacijos gali pasirodyti kaip paprasatas ir nesudėtingas reikalas. Reikia turėti tik fotoaparatą ir kompiuterį ir tu jau gali kurti tiesiogines tansliacijas. Iš dalies taip, bet tokiu atveju jokio garanto, kad transliacija pavyks ar nenutrūks dėl kokios techninės bėdos nėra. 

Mūsų pasirinktos technologijos ir techniniai sprendimai leidžia įvykdytį tiesiogine transliaciją neabejojant neskalndumais. naudojame tik patikimų gamintojų, tokių kaip SONY, Blackmagic Design ir DataVideo, įrangą. Daugelis kitų transliuotojų taip pat renka šių gamintojų įrenginius dėl jų patikimumo. 

Šiuo metu mūsų arsenalą sudaro Blackmagic Design ATEM Television Studio ir ATEM Production Studio 4K vaizdo pultai. Šie skirti tam, kad gyvai junginėti skirtingų kamerų vaizdus ir išvesti juos į tiesioginę transliaciją

  • ATEM Television Studio – tai vaizdo pultas, į kurį galima įjungti 8 kameras ar kitus vaizdo šaltinius. Šį naudojame, kai transliacijoje nėra naudojama daug kamerų ar transliacija nereikalauja papildomų finkcijų.
  • ATEM Production Studio 4K – Turime net dviejų specifikacijų 2M/E ir 4M/E vaizdo pultus. Šie turi net 20 vaizdo įvesties jungčių ir naudojami jau dideliose transliacijose. Didelio skirtumo tarp jų nėra, tačiau Jūsų transliacijai parinksime tinkamiausia.

Kaip gi transliacijose be filmavimo kamerų? Naudojame profesionalias SONY bei Blackmagic Design gamintojų kameras. Jas taip pat parenkame pagal transliacijos pobūdį. 

Galiausiai taip pat rūpinamės kokybišku garsu transliacijoms. Turime skaitmeninius garso pultus bei įvairius mikrofonus. Taip pat galime pasiūlyti ir apšvietimą. Galima sakyti, kad apšvietimas vienas iš esminių dalykų filmavimuose, nes be tinkamos šviesos nebus ir gažaus vaizdo.

Esame profesionalai ir išmanome viską apie tiesiogines transliacijas, todėl jei kas jus neramina, drasiai kreipkites ir Jums pasiūlysime geriausia sprendimą.

SUSISIEKIME