Tiesioginės transliacijos kaina, LiveVideo

Tiesioginės transliacijos kaina

Natūralu, kad vienas dažniausiai kylančių klausimų planuojant renginio tiesioginę transliaciją televizijoje ar internete – kokia bus tiesioginės transliacijos kaina? Kiek man ar mano įmonei tai kainuos? Žinoma, kiekvienas renginys turi savo specifiką. Skiriasi įrangos ir personalo sąstatas bei techniniai transliacijos parametrai, tačiau remiantis patirtimi sukaupta transliuojant įvairius renginius daugybę metų galime padėti susidaryti bendrą vaizdą apie tiesioginės transliacijos kainą ir ko galima tikėtis.

Iš ko susideda kaina?

Kiekvienas projektas unikalus ir dažniausiai reikalauja ne tik techninių žinių, bet ir nemažai unikalių kūrybinių sprendimų. Skaičiuodami tiesioginės transliacijos kainą pirma stengiamės išgirsti klientą – išsiaiškinti visas projekto smulkmenas.

Paprastai transliacijos išlaidas lemia šios dalys:

  • Transliacijos įranga ir technologijos
  • Techninės komandos darbo užmokestis
  • Projekto administravimo išlaidos

Transliacijos įranga

LiveVideo įgyvendinamuose video projektuose naudojame įrangą iš patikimų gamintojų. Tokių kaip Blackmagic Design, MIDAS ir DJI. Tai padeda perduoti vaizdą bei garsą ypač aukšta raiška ir išvengti nenumatytų transliacijos trigdžių, sumažinti techninių nesklandumų tikimybę.

Pagal poreikį galime filmuoti ir transliuoti naudojant net iki 20-ies kamerų. Žinoma kamerų skaičius, kaip ir visi kiti techniniai parametrai atsiliepia transliacijos kaštams. Tačiau neišsigąskite, visų techninių parametrų jums žinoti nereikės, čia įsigilinę į jūsų projektą, padės mūsų specialistai.

Techninės komandos darbo užmokestis

Ne mažiau nei įranga tiesioginės transliacijos kokybei įtaką daro ir profesionali operatorių, technikų ir transliacijos režisierių komanda. Užfiksuoti tinkamą kadrą, laiku perjungti vaizdą, pridėti grafinį elementą ir transliacijoje perteikti ne tik vaizdą, bet ir emociją – darbas kuriam reikia patirties, todėl mūsų komanda sudaryta iš jaunų, bet jau nemažą patirtį turinčių profesionalų.

Transliacijos lokacija

Ar Jūsų renginio transliacija vyks miesto centre, o gal viduryje laukų?

LiveVideo gervė, Klaipėdos jūros šventė

Pagal lokacijos dydį ir esamą infrastruktūra gali atsirasti papildomų galimybių ar išlaidų. Didesnėse patalpose galime naudoti gervę, o renginiui vykstant po atviru dangumi ir pakilti su dronu. Jei vietoje nėra elektros – naudosime generatorių, jei nėra interneto – naudosime savo bevielę sistemą.

Spręsdami dažnus infrastruktūros iššūkius prieš keletą metų įsirengėme LiveVideo KTS (Kilnojamą Televizijos Studiją) autobusiuke. Tai leidžia būti dar lankstesniems ir transliuoti neturint atskiros patalpos operatorinei. Taip pat smarkiai pagreitina pasiruošimo laiką.

LiveVideo KTS

Video transliacijos kaina: ką vertėtų apmąstyti?

  • Į kokius kanalus norėsite paduoti transliacijos signalą. Ar su partneriais sutarta?
  • Ar užteks apšvietimo – transliacijos vaizdas atkuriamas geriau, esant geram apšvieitmui, todėl reikia daugiau šviesos nei gyvam renginiui
  • Ar pasirūpinote transliacijos įgarsinimu?
  • Kiek kamerų norite turėti – čia galime patarti ir mes sužinoję jūsų renginio specifiką.

Be klausimų tinkamų visoms transliacijoms, verta apmąstyti ir klausimus pagal konkrečią transliacijos sritį.

Konferencijos tiesioginė transliacija

Organizuojant konferenciją ir planuojant jos transliaciją svarbu apmąstyti daug detalių tokių, kaip – kokiose platformose reikės transliacijos, kaip ir kur bus rodomos skaidrės? Ar naudosite LED ekraną? Kiek reikės mikrofonų? Ar planuojate muzikinius intarpus ir kaip bus perjunginėjamos skaidrės?

Miesto šventės transliacija

Miestų šventės dažnai vyksta didelėse erdvėse, tačiau taip pat svarbu apgalvoti ar reikės drono, gervės vaizdo, kaip bus įgarsinamas renginys. Ar renginio transliacija bus perduodama televizijoje.

Koncerto tiesioginė transliacija

Koncertų, kaip ir muzikantų yra įvairių, todėl ir koncertų transliacijos ypač skirtingos. Nuo akustinių vieno atlikėjo pasirodymų iki didžiulių, tarptautinių reginių su pilna scena atlikėjų ir sausakimšomis arenomis. Dėl koncertų transliacijos siūlome kreiptis tiesiogiai individualiam skaičiavimui.

Sporto varžybų transliacijos

Užsiimame ir sporto varžybų filmavimu.Transliacijos kaina priklausys nuo anksčiau minėtų kriterijų. Skirtingų sporto šakų transliacijoms reikės skirtingos technikos, kaip norėsite atvaizduoti varžybų rezultatus realiu laiku, kiek toli atitolę varžybų objektai, kokiais kanalais bus transliuojama?

Susisiekime dėl jūsų tiesioginės transliacijos

Planuojate tiesioginę transliaciją? Norite sužinoti tikslesnę transliacijos kainą? O gal tiesiog norite sužinoti daugiau apie transliacijos galimybes? Susisiekime!

Leave a Comment